.

.

Даниктивни пробиотични дневнички јагода млечни производи, 3. мл., Грофот

Даниктивни пробиотични дневнички јагода млечни производи, 3. мл., Грофот

Оценки на купувачот:

DEN 33.28
Од стоката
Во магацинот

Започнете го вашиот ден надвор десно со даночен пробиотичен дневник за млечни производи од млечни производи од јагода. Со 10 милијарди живи и активни пробиотици во секое шише од 3,1 мл, тоа е паметен додаток на балансирана диета и може да помогне во поддршката на вашиот имунолошки систем. Овој пијалок без јогурт без глутен има сладок вкус на јагода и е добар извор на калциум. Уживајте во Danactive Probeicies Dailies Dairy Dairy јагода пијалок редовно како вкусен дел од избалансирана диета и здрав начин Помогнете да се соочите што и да носи денот. Со нивните милијарди живи и активни пробиотици, овие пробиотични млечни пијалоци можат да ви помогнат да започнете секое утро на вистински начин. Danactive : Останете силни.Дактивни пробиотични дневни весници со млечни производи од јагода, 3,1 мл., 8 брои : Пробиотик млечни пијалоци. Вкус на јагода. Без глутен. Го поддржува имунолошкиот систем. Добар извор на калциум. Паметен додаток на која било диета.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата