.

.

Црвена алатка за деца алатки поставени со комплет за инженерство на камиони со депонија, вклучува рачни алатки, алатки и комплет

Црвена алатка за деца алатки поставени со комплет за инженерство на камиони со депонија, вклучува рачни алатки, алатки и комплет

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Комплетот за камиони со црвени алатки и сет на алатки е совршен сет за подароци за секој млад аспиративен DIYER. Сет доаѓа со алатки и складирање на алатки, како и проект за проект што може да се изгради и да се игра со еднаш завршено. Комплетот за камиони со црвени алатки за алатки нуди целосно искуство. Откако ќе се соберете и дизајнирате вашиот камион за депонија, користете го за да се исчистите по себе, може дури и да ви помогне при транспорт на вашите алатки назад таму каде што припаѓаат за време на расчистувањето. Оваа комбинација го вклучува сетот за инженеринг на камиони „Стенли rуниор“ и сет на алатки од 5 парчиња, сè што ви треба за забава! Предмети вклучуваат безбедносни очила. Шрафцигер. Владетел. Хамер. Алатки за алатки. Инженерски комплет за камиони.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата