.

.

Гарднер бендер во. Супер Тешка Кабелска Вратоврска, Природна - По Пакување

Гарднер бендер во. Супер Тешка Кабелска Вратоврска, Природна - По Пакување

Оценки на купувачот:

DEN 399.84
Од стоката
Во магацинот

25 Пакет, 22", Природна, Супер Тешка, Кабелска Вратоврска, Цврстина на Истегнување од 250 ФУНТИ. Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќинство и материјали. Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите материјали за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Нашата цел е континуирано подобрување и задоволство на корисниците преку ефективна имплементација и квалитет на нашите производи. Карактеристики супер тешки кабел вратоврска. 25 по пакет. Спецификации Боја : Природно. Големина : 22 во. Тежина : 0,9 килограми. - ШКУ : ТРВАЛ104306.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата