.

.

3w Површина Монтирање Нисконапонски LED Чекор Светла, 3000k Топло Бело, од 6

3w Површина Монтирање Нисконапонски LED Чекор Светла, 3000k Топло Бело, од 6

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

ЛЕОНЛИТ 3w Површина Планината Низок НАПОН ПРЕДВОДЕНА Чекор Светла, 3000k Топло Бело, Пакет од 6. ЛЕОНЛИТ нисконапонските led светла се совршен избор за осветлување на скали, палуби и патеки на отворено, обезбедувајќи безбедност и видливост, истовремено создавајќи удобна атмосфера. Еднообразно Осветлување. Уникатниот дизајн на преградата на решетката ја омекнува светлината, елиминирајќи го отсјајот додека високиот CRI90+ ја истакнува живописната природна боја на предметите. Испорачувајќи 150 литри со САМО 3 W, ОВА led чекор светло создава топол И пријатен сјај ОД 3000 K. Квалитет На Кој Можеш Да Веруваш. Ип65 водоотпорен, овој капак од нерѓосувачки челик 304 обезбедува извонредна отпорност на корозија и ' рѓа дури и на влажни локации. Долгиот животен век од 30.000 часа овозможува оваа чекор светлина да испорача долготрајни перформанси. Гаранција. Овој производ доаѓа со 3-годишна гаранција за вашите права и придобивки како клиент, гарантирано задоволство. Забелешка : напонот на ОВА led чекор светло Е AC/DC 10-16 V. за инсталација е потребен трансформатор (не е вклучен). Спецификации : . Моќност : 3 W. Напон : AC / DC 10 V-16 V. агол На Зрак : 30°. ЦЦТ : 3000к топло бело. Животен век : 30.000 часа. Водоотпорен рејтинг : IP65. Материјал : 304 нерѓосувачки челик покритие. . Можеби ќе можете да ги најдете релевантните производи што ги сакате овде : . УЛ-наведени Кабелски Конектори. . Жица Конектори. . Анти-отсјај лувер преграда дизајн. AC / DC 10v-16v низок напон. Цврст и долготраен капак од нерѓосувачки челик 304. Лесно површинска монтажа. УЛ наведени кабел & 3-годишна гаранција.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата