.

.

Женскиот Бран Мизуно Инспирира Чевли За Трчање, Големина 8,5, Буба-Роза Злато

Женскиот Бран Мизуно Инспирира Чевли За Трчање, Големина 8,5, Буба-Роза Злато

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Пред повеќе од 15 години, тркачите повикуваа на чевли за умерениот прекумерен пронатор. Одговорот од мизуно тогаш Беше Бранот Инспирира. Најновата верзија нуди нов горен дел со помеко вклопување и попогоден изглед. т. Во Мизуно, ја инспирираме чистата љубов кон спортот. Од отклучување на потенцијалот на секое трчање до посветеност на нешто поголемо од себе, вашиот тим. Инженерски Мрежен Горен Дел : и дише и издржлив за високи перформанси. Подобрете ја вашата опрема за вежбање. Погоден за вежбање, теретана и тренинг.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата