.

.

30 5 'обвивка за подароци, специјален момент цветни

30 5 'обвивка за подароци, специјален момент цветни

Оценки на купувачот:

DEN 191.84
Од стоката
Во магацинот

Завиткајте ги подароците во овој посебен момент, цветен подарок за подароци за елегантна и незаборавна презентација. Поставена против сребрена сива позадина, класичниот бел цветен принт е во резолуција што е исправно за свадби, годишнини и многу други славенички прилики. Можете да користите координативна лента за виткање или лак, плус други додатоци, за да го прилагодите вашиот пакет користејќи ја вашата имагинација и вашата креативна талент. Вашата убава сегашност ќе го воодушеви примателот и ќе биде завист на другите гости. Бидејќи оваа ролна печатена хартија за завиткување на подароци е широка 30 "долга пет метри, можете да завиткате многу подароци големи и мали. Тоа е толку волшебно, може да се користи и за создавање уникатен тркач за табели за табели за подароци, табели за сервирање или Дури и табели за гости. Оваа хартија за завиткување на подароци 30 "x 5 'е зачудувачки и разноврсен избор за вашите важни прослави. Единствена обвивка за подароци за индустрии : Печатена обвивка за подароци. 30 '' x 5 'хартија за завиткување на подароци. Координативни додатоци достапни. Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата