.

.

Parvez Taj NYC Storm Печати на платно

Parvez Taj NYC Storm Печати на платно

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Овој печатење „Parvez Taj“ ќе изгледа одлично во секоја просторија. ПАРВЕЗ ТАЈ „NYујорк Бура“ Печати на платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата