.

.

Империјал 1 20CT TDW Diamond 10K жолто злато кластер за бајпас ветувачки прстен

Империјал 1 20CT TDW Diamond 10K жолто злато кластер за бајпас ветувачки прстен

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Со нетрпение очекуваме да иднината заедно додека ја заложувате вашата loveубов со овој исклучителен прстен за ветувања. Изработено во 10к бело злато, овој ветувачки прстен прикажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во центарот, сместена помеѓу умно извртување на бајпас. Детализирањето на милигранот на Шанк додава поголем шарм на овој прекрасен дизајн. Сјајни со 0,05ct T.W дијаманти и размачкан сјај, овој прстен за ветување за дијаманти е сладок знак на вашата убов. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : Пав.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата