.

.

Замена на тримери за ротациони хартија на Fiskars, жолта, жолта

Замена на тримери за ротациони хартија на Fiskars, жолта, жолта

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Чувајте го вашиот ротационен тример на Fiskars кој изведува најдобро со замена на истрошената исечена лента со нова ротирачка лента за замена на Fiskars (28 мм). Наменет да го заштити ротациониот сечило за подолг живот, оваа лента може да се ротира четири пати (две од секоја страна) за да се одржат чисти, прецизни намалувања и е компатибилна со тримерите на ротационата хартија на Fiskars 28 mm (предмети и 199080).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата