.

.

DesignArt 18 18 Сина полиестер фрла перница

DesignArt 18 18 Сина полиестер фрла перница

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пејзажи фрлаат перници. Спроведете ја вашата дневна, троседот или креветот со овие перници со светло обоени уметнички пејзажи. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, вашата креветче за да се занесе во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Без мирис. 100% хипоалергичен. Достапно во неколку големини. Атрибут : пејзажи. Тема : пејзажи шарм на земја ". Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата