.

.

9 'квадратни сини базени мелен крпа

9 'квадратни сини базени мелен крпа

Оценки на купувачот:

DEN 2799.84
Од стоката
Во магацинот

Помогнете да го заштитите вашиот базен од пукнатини и нечистотија со оваа земја, користејќи ја трајната, сепак простувачка површина, го продолжува животот на наборите на базенот за удобно складирање Ве молиме Забележете : Списокот е само за базенот на земјата, а не вклучени димензии : 9'l x 9 '' W материјал (и) : винил трајно крпа од сина базен. Продолжува живот на базенот со заштита на дното од остатоци од земја. Набори за лесно складирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата