.

.

Fidgetz Pop Em's On The Go Fidget играчки, сензорни играчки за деца и возрасни, играчки за вознемиреност и олеснување на стресот, детски играчки со векови, подароци и подароци

Fidgetz Pop Em's On The Go Fidget играчки, сензорни играчки за деца и возрасни, играчки за вознемиреност и олеснување на стресот,

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Играјте, почувствувајте и фиџгет! Чувајте немирни раце и умови фокусирани со сензорни играчки Fidgetz. Притиснете го N 'Pop во движење има две шарени копчиња во мазно бело овално куќиште. Клип за торби брзо ја поврзува секоја играчка со фигури со ранци, чанти или патенти. Акцијата со притисок и поп и пријатни звуци обезбедуваат ниво на стимулација што може да промовира концентрација и смиреност. Pusgetz Push N 'Pops се достапни во низа бои за собирање, споделување и трговија. Побарајте различни типови играчки на Fidgetz за да ги доживеете крајните сензорни сензори, вклучувајќи поп, истегнување, осветлување, Snap & клик, стискајте, вшмукување и флипс (секоја се продава одделно). Возраст 3+ без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Push N 'Pop во движење прави прекрасно изненадување! Вклучува : Притиснете го N 'Pop во движење играчка за фигури. со пријатно сензорно искуство. Притиснете ги копчињата за нежни поп звуци . Секоја играчка на Fidget обезбедува стимулација што може да промовира концентрација и смиреност додека ги намалува чувствата на вознемиреност. Одлично за употреба на училиште, канцеларија, дома и на секое место помеѓу . Соберете различни типови на играчки само играчки играчки за да доживеете низа сензации, вклучувајќи поп, истегнување, осветлување, snap & клик, стискање, вшмукување и Флипс.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата