.

.

Секојдневно ткаен резервоар за жени

Секојдневно ткаен резервоар за жени

Оценки на купувачот:

DEN 639.84
Од стоката
Во магацинот

Останете стилски оваа пролет и лето со ова време и Tru женски секојдневен ткаен резервоар. Лесен и воздушен, овој врв без ракави има лажички врат и грб со полите на кошулата за обичен изглед. Опуштеното вклопување ќе ве одржува удобно и весело без разлика дали одите на работа или го поминувате денот истражувајќи нов град на одмор. Time and Tru Women'sementight Wonden Taken Tank е достапен во разновидни бои и печатени обрасци за да одговара на вашата забава и живописна личност. Спарете го со шорцеви или разнобојни каприс и сандали за лежерна облека што сè уште изгледа трендовски и добро ставено заедно. Time and Tru женски секојдневен ткаен резервоар : 90% полиестер 10% Spandextank topscoop vecksleevlessshirtsshirtttteail hemstretchmachine миење ладен во разновидни бои и стилови на фитлалниот ден на фитла.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата