.

.

Без граници на плус големина на јуниори, маица за боење на грбот на грбот

Без граници на плус големина на јуниори, маица за боење на грбот на грбот

Оценки на купувачот:

DEN 242.72
Од стоката
Во магацинот

Неочекувана крст на крстот на Criss, додава стил на следно ниво на оваа класична плус големина на графичка маица за боја. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; печатење во боја на вратоврска; Затегнете ги деталите на грбот. Графичка маица за врзување за боја за жени со плус големина од без граници.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата