.

.

Природни 3.50 Кт Круг Намалување Дијамант 7роу Конкавна Годишнина Свадба Вечноста Бенд Прстен 18к ИЈ СИ2

Природни 3.50 Кт Круг Намалување Дијамант 7роу Конкавна Годишнина Свадба Вечноста Бенд Прстен 18к ИЈ СИ2

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Природен дијамант вечноста бенд прстен. Цврсто 18к Злато. Произведено во САД, сосема ново по нарачка. Големини помеѓу 4-8, 5 избрани. Вклучена Е Проценка. Природни 3.50 Кт Круг Намалување Дијамант 7роу Конкавна Годишнина Свадба Вечноста Бенд Прстен 18к IJ SI2 Состојба : Нови. Прибл. Време На Ракување : 5-8 Работни Дена. Тип На Камен : Природни, А Не Подобрени Дијаманти. Вкупна Каратна Тежина : 3,5 Кт . Метална Боја/Чистота : Цврсто 18к Бело Злато . Камена Боја : ИЈ. Камен Јасност : SI2. Камен Форма : Круг. Поставување Камен : Пронг. Земја на Производство : Произведено во САД.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата