.

.

Нјшнмн Денот Независноста Плоштад Декор Перница Покрива, на јули И Американа Дома Декор, Разнобојни

Нјшнмн Денот Независноста Плоштад Декор Перница Покрива, на јули И Американа Дома Декор, Разнобојни

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Тип На Проект : Покривање На Денот На Независноста. Големина : како шоу (""). Боја : А,Б,Ц,Д,Е,Ф,Г,Х,и,Ј,К, Л.Материјал : кожа од праска. Забелешка : . Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации. Пакетот вклучува : . 1 x Денот На Независноста Покријте [Квалитет] Изработени Од Висококвалитетна Кожа Од Праска, Нашите Навлаки За Перници Се Издржливи и Меки за Чувството. Тие Се Исто Така Рачно зашиени Од Сите Страни, а Патентите Се Уредно Превиткани и Скриени за Елегантен Изглед. Не Треба да Се Грижите За Крварење, Избледување или Носење. [Што Добивате] Димензии 17.7" Х 17.7". Не Вклучува Инсерти Или Полнила. Моделот Е На Предната Страна. Изберете Од Нашите Навлаки За Перници. Не Двоумете Се Да Не Контактирате. [Декорации За Денот На Сеќавањето] Патриотските Навлаки За Перници Се Уникатни И Убаво Дизајнирани, За Декор На Домот На Меморијалниот Ден, А Исто Така И За Летни Перници На Отворено. [Лесно Ракување] Вметнувањето Може Лесно Да Се Отстрани И Пополни Без Посебен Напор. Рачно Или Машинско Перење; Се Што Треба Да Направите Е Да Изберете Благ Циклус За Перење Во Машина. [Домашен Декор] Нашата Футрола За Фрлање Фарма Е Изработена Од Убава Кожа Од Праска. Одлични се за Навлаки За Перници За Декор За Одмор или Празнични/сезонски Украси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата