.

.

'Нбулк Парови На Женски Памучни Колена Високи Чорапи, Цврсти Бои Стилски Чорап За Подигање, Бела, Одговара на 9-11

'Нбулк Парови На Женски Памучни Колена Високи Чорапи, Цврсти Бои Стилски Чорап За Подигање, Бела, Одговара на 9-11

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Чорапите високи до колена во цврсти бои се задолжителни и Одговараат на женските големини на чевли 5-11, ќе добиете 6 пара како на сликата 6 ПАРА БЕЛИ ЧОРАПИ ВИСОКИ ДО КОЛЕНА ЗА ЖЕНИ : Изберете од различни чорапи високи колена со цврста боја за жени. За секојдневна облека, или патување, или дел од униформа. Памучни колена високи чорапи во најголемиот дел. ЧОРАПИ ВИСОКИ КОЛЕНА ВО ЦВРСТА БОЈА : Стилски кога се носат со здолништа или шорцеви. За обувки, изгледа одлично со патики, чизми или чевли. Совршено за цела сезона носење. Достапните бои се црна, бела и сива јаглен. ГОЛЕМИНАТА НА ЧОРАПОТ 9-11 ОДГОВАРА НА ЖЕНСКИТЕ ГОЛЕМИНИ НА ЧЕВЛИ ВО САД ОД 5 до 13 : Додека девојчињата обично носат униформни чорапи високи до колена како дел од нивната училишна облека, нашите чорапи ќе одговараат и на момчињата. МАСОВНИ ЖЕНСКИ ЧОРАПИ ВИСОКИ ДО КОЛЕНА : Нашите пакувања од 12 пара високи колена се голема вредност. 80% Памук, 7% Полиестер, 3% Еластан. ЧОРАПИ ' НБУЛК БРЕНД ЧОРАПИ : стоиме зад квалитетот на нашите чорапи и облека за нозе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата