.

.

LHOMEOVE БАТЕРИЈА Напојува LED Азбука Писмо Светла Букви Стои Виси Знак За Ноќно Светло Свадба Свадба Божиќ Декорација

LHOMEOVE БАТЕРИЈА Напојува LED Азбука Писмо Светла Букви Стои Виси Знак За Ноќно Светло Свадба Свадба Божиќ Декорација

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

За Карактеристиките : . ● 1®најдобра декорација за спални соби, соби за бебиња, витрини, клубови, свадби, забави итн. 2 овие прекрасни светла ќе го направат позабавно за вашиот живот. 3. со оваа буква светло, можете да ги групирате зборовите по желба како што сакате. € 4 ● внатрешна употреба, Дом, Излог, Клуб, забава и празнична декорација. 5.може да виси на ѕид или да се постави на некое место со рамна површина!. За Спецификациите : . LHOMEOVE Батерија Напојува LED Азбука Писмо Светла Букви Стои Виси Знак За Ноќно Светло Свадба Партија Божиќ Декорација. €1®Моќност На Буквата : 2xaaa батерии (не се вклучени). €2é Сијалица : Топло Бели Led Диоди. €3_ Животен век : Повеќе од 30000 часа. ● 4 € Црвено Срце : 2xaa батерии (не се вклучени). €5é Материјал : ABS+PP. 6.бои на знакот : како слика. 7.Инсталација : монтажа На Ѕид или самостојна. 8.Големина На Светлината На Буквата : 16 См Х (8-17, 5 см) Х 3 См (6,2 "х3, 1-6, 8" х1, 1"). 9. црвено Срце : 16,5 См Х 16 См Х 4,5 см (6,5 "х6, 3" х1, 8"). ●10 ® Водоотпорен или не : Не-Водоотпорен само за внатрешна употреба. €11 € Пакетот вклучува : . 1x LED Ноќно светло (батеријата не е вклучена) l Писмо Знак Светне. Декорација За Роденден Божиќ. LED Азбука Писмо Светла. Стои Виси Знак. 2 XAA батерии.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата