.

.

Растителни Ѕидни Таписерии Ткаенини Таписерии Декор Ѕид За Декорација На Дневна Трпезарија, Големини

Растителни Ѕидни Таписерии Ткаенини Таписерии Декор Ѕид За Декорација На Дневна Трпезарија, Големини

Оценки на купувачот:

DEN 430.40
Од стоката
Во магацинот

Ѕид Виси Декорација. 1.Висок Квалитет : . Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна,нетоксична, без штета на здравјето. 2.Функција : . Лесен за закачување, Лесен за перење. 3.Целосна Големина : . 100*75см (39.4*29.5 во). 150*130см(59.1*51.2 во). 180*150см(70.9*59.1 во). 200*150см (78.7*59.1 во) Материјал : печатената таписерија е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и издржлива. 4 Големини : 100*75СМ/150*130СМ/180*150СМ/200*150СМ. Карактеристика : Таписериите може да се користат за додавање личен елемент и за правење на просторот потопол и поудобен. Прилики : таписеријата е погодна за повеќе сцени. Таписерии, покривки, покривки за софа, чаршафи итн. Совршен за украсување на спалната соба за секого. Подарок : таписеријата за ѕиден декор е совршен подарок за семејството, пријателите и секој што ќе го сака ова уметничко дело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата