.

.

Куки Форма) Црна (У Пешкир Со Завртки И За Клучни Ѕид Шапка Домаќинство И Организатори

Куки Форма) Црна (У Пешкир Со Завртки И За Клучни Ѕид Шапка Домаќинство И Организатори

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

3 парчиња Црни Ѕидни Куки Со Завртки И Сидро За Клуч, Крпа, Капа (У Форма)Функција : 1. Силни и издржливи : овие материјали со црна кука се дебели 0,35 и изработени од висококвалитетна и висока цврстина легура на цинк. Лесно може да издржи 20 килограми. Тешко и издржливо. 2. Соодветна големина : големината на куката е 1,7 х 1,1 инчи, а дебелината на материјалот не е поголема од 4 инчи. Многу лесен за инсталирање. 3. Лесен за употреба : куката за облека е лесна за инсталирање на цврсто дрво или дрвен шајка, можете да ја користите завртката за да ја инсталирате куката за облека директно на плакарот или вратата. 4. Широка употреба : оваа класична кука за палто може да поддржува палта, шалови, Чадори, чанти, крпи, клучеви, капи, чаши, Божиќни Чорапи и венци. 5. Лесен за чување : мала големина, не зазема простор, може да се чува во кабинетот, погоден за подоцнежна употреба.1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7, 8 unnormal0 Спецификација : Материјал : Боја На Железо : црна Големина : 1, 7x1, 1x0, 8in Известување : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7, 8 unnormal0 Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата