.

.

Тојела Магнетно Вшмукување Автомобил Невидлив Држач Воен Мобилен Телефон Случај Бел iPhone 7 8

Тојела Магнетно Вшмукување Автомобил Невидлив Држач Воен Мобилен Телефон Случај Бел iPhone 7 8

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Спецификација : применливи производи : i Phone Style : back cover Material : TPU+КОМПЈУТЕР+cd шема стил : луксузпопуларни елементи : геометријан-бренд производи од apple, компатибилни со моделите На IPhone Содржина на пакет : 1 x телефон случај Toyella Магнетно Вшмукување Автомобил Невидлив Држач Воен Мобилен Телефон Случај Бел i Phone 7/8.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата