.

.

Машки Есенски И Зимски Штанд Јака Со Качулка Водоотпорна Надворешна Тенка Јакна Топ Блуза палто зимски јакни за мажи

Машки Есенски И Зимски Штанд Јака Со Качулка Водоотпорна Надворешна Тенка Јакна Топ Блуза палто зимски јакни за мажи

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : С Должина : 66см/25,98" Биста : 104см/40,94" Ракав : 65см/25,59" Рамо : 42см/16,54" Големина : М Должина : 68,5 см/26,97" Биста : 108см/42,52" Ракав : 66,5 см/26,18" Рамо : 43,5 см/17,13" големина : L Должина : 71cm/27.95" Биста : 112cm/44.09" Ракав : 68cm/26.77" Рамо : 45cm/17.72" Големина : Xl должина : 73.5 cm/28.94" биста : 116cm/45.67" Ракав : 69.5 cm/27.36" Рамо : 46.5 cm/18.31" големина : Xxl должина : 76cm/29.92" биста : 120cm/47.24" ракав : 71cm/27.95" рамо : 48cm/18.90" Големина : xxxl должина : 78.5 cm/30.91" биста : 124cm/48.82" ракав : 72.5 cm/28.54" рамо : 49.5 cm/19.49" големина : xxxxl должина : 81cm/31.89" биста : 128cm/50.39" ракав : 74cm/29.13" рамо : 51cm/20.08" големина : xxxxl Должина : 83.5 cm/32.87" Биста : 132cm/51.97" ракав : 75.5 cm/29.72" рамо : 52,5 см/20,67" машки есенски и зимски штанд јака со качулка водоотпорна надворешна тенка јакна врвна блуза палто1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7,8 onnormal0 специфики на предметот : сезона : Aut И зима пол : менокација : дневно,Должина На Облека за Забави : редовен тип на шема : цврст Стил : мода, должина на ракавот за слободно време : Долгкарактеристики : € материјал ● изработен е од Висококвалитетни Материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Coat Size Length Bust Sleeve Shoulders66cm/25.98"104cm/40.94"65cm/25.59"42cm/16.54"M68.5cm/26.97"108cm/42.52"66.5 cm/26.18"43.5 cm/17.13"L71cm/27.95"112cm/44.09"68cm/26.77"45cm/17.72"XL73.5cm/28.94"116cm/45.67"69.5 cm/27.36"46.5 cm/18.31"XXL76cm/29.92"120cm/47.24"71cm/27.95"48cm/18.90"XXXL78.5cm/30.91"124cm/48.82"72.5 cm/28.54"49.5 cm/19.49"XXXXL81cm/31.89"128cm/50.39"74cm/29.13"51cm/20.08"XXXXXL83.5cm/32.87"132cm/51.97"75.5 cm/29.72"52.5 cm/20.67"Size : SLength : 66cm/25.98"Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 65cm/25.59"Shoulder : 42cm/16.54"Size : MLength : 68.5 cm/26.97"Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 66.5 cm/26.18"Shoulder : 43.5 cm/17.13"Size : LLength : 71cm/27.95"Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 68cm/26.77"Shoulder : 45cm/17.72"Size : XLLength : 73.5 cm/28.94"Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 69.5 cm/27.36"Shoulder : 46.5 cm/18.31"Size : XXLLength : 76cm/29.92"Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 71cm/27.95"Shoulder : 48cm/18.90"Size : XXXLLength : 78.5 cm/30.91"Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 72.5 cm/28.54"Shoulder : 49.5 cm/19.49"Size : XXXXLLength : 81cm/31.89"Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 74cm/29.13"Shoulder : 51cm/20.08"Size : XXXXXLLength : 83.5 cm/32.87"Bust : 132cm/51.97"Sleeve : 75.5 cm/29.72"Shoulder : 52.5 cm/20.67" 1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unormal0 машки зимски палта. menот палто мажи. памук, добро задржување на топлината. Класичен дизајн јакни за пролет, fall и студена зима, совршен за секојдневна облека, бизнис, датуми и забави. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите; се препорачува да купите поголема големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата