.

.

Машки Искра Пушењето Мокасин Лизга На Круг Пети Формални Мокасини Фустан Чевли, Злато, 10.5

Машки Искра Пушењето Мокасин Лизга На Круг Пети Формални Мокасини Фустан Чевли, Злато, 10.5

Оценки на купувачот:

DEN 799.84
Од стоката
Во магацинот

Фустан за импресионирање! Сигурен шоу-затка! Џез до секоја облека за речиси секоја пригода, сезона по сезона! Овие единствени, уникатни чевли за фустани за мажи се совршен додаток на секоја колекција на колекционери на чевли. ФУСТАН ЗА ИМПРЕСИОНИРАЊЕ : Луксузни Машки Лизгачки Свечени Чевли За Фустани. ЗАЧУДУВАЧКА МОДА : пазаз За Запирање На Ревијата со украсен дизајн на горниот и металниот врв на прстите. СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Облечете ги или истрошете ги лежерно. Без разлика на денот или времето, сигурно ќе блеснете!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата