.

.

Креативна Божиќна Декорација Торба За Подароци Деца Плетена Куп Уста Торба Со Овошје Торба За Бонбони Божиќна Торба За Подароци

Креативна Божиќна Декорација Торба За Подароци Деца Плетена Куп Уста Торба Со Овошје Торба За Бонбони Божиќна Торба За Подароци

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Креативна Божиќна Декорација Торба За Подароци Деца Плетена Куп Уста Торба Со Бонбони Торба За Божиќни Подароци Карактеристики : . Сите детали се внимателно изработени, совршени за пополнување на сите видови подароци. Цврста висечка јамка за лесен приказ На Божиќните лавици за порибување. Лижавчиња, чоколадни шипки, Други пломби за изненадување на вашето дете.Одлично за закачување На Новогодишни елки, ѕидови, врати и камини. Божиќ во различни дизајни. Додадете боја на Вашите новогодишни украси и празнични украси. Дедо мраз, полн Со Божиќ. Направете Го Вашиот божиќен празничен декор додадете празнична со овие чорапи!Спецификација : Материјал : Вклучен е плетен пакет ткаенинапакет : 1 х Божиќна торба Креативна Божиќна Декорација Торба За Подароци Деца Плетена Куп Уста Торба Со Овошје Торба За Бонбони Божиќна Торба За Подароци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата