.

.

Мотор Мотор Ладење Вентилатор Собранието РФ-Одговара изберете: 2006-ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА, 2006-МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ

Мотор Мотор Ладење Вентилатор Собранието РФ-Одговара изберете: 2006-ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА, 2006-МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Склопот на Вентилаторот за Ладење На Моторот на Моторот е дизајниран и тестиран за да ги исполни спецификациите ЗА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се отпорни на абразија и корозија на животната средина. Склопување На Вентилаторот За Ладење На Моторот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата