.

.

Tera & Sky Women's Plus Size 2fer Vest

Tera & Sky Women's Plus Size 2fer Vest

Оценки на купувачот:

DEN 447.36
Од стоката
Во магацинот

Овој женски плус големина 2fer елек од Terra & Sky е стилски и лесен за носење. Се одликува со печатен шифон Flyaway Cardigan за додаден стил и разноврсност, и мека маичка, сили со цврста боја со кратки ракави за да ве одржува удобно без разлика дали сте лежејќи или уживате во ден на забавни активности. Пар со вас омилени дното или фармерките за совршен изглед! Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Womenенски плус големина 2fer елек : плус големина женска фасија. 100% полиестер, 3% спандекс. Печатено шифон надворешно. 2Фер елек. Детали за отворено ракав / ладно рамо. Деколте за лажичка. Отворен фронт. Мека маичка за истегнување ткаенина. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата