.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ hatонни Кеш Познати луѓе ликови мода дизајн платно wallидна уметност од Фред Бирхал

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ hatонни Кеш Познати луѓе ликови мода дизајн платно wallидна уметност од Фред Бирхал

Оценки на купувачот:

DEN 383.84
Од стоката
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Фред Бирчал.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата