.

.

Пренослив Тоте За Градинарски Алат, Торба За Складирање Градинарски Алат, Чување Лопата За Чување Плевел За Градинарство На Земјоделски Работи

Пренослив Тоте За Градинарски Алат, Торба За Складирање Градинарски Алат, Чување Лопата За Чување Плевел За Градинарство На

Оценки на купувачот:

DEN 399.84
Од стоката
Во магацинот

Надворешна градина пренослива торба за кофа, може да помогне со опрема, садови за трансплантација итн.Карактеристики : 1. ВОДООТПОРЕН ПЛАТНО : Еднократно И издржливо.2. ТОРБА СО КОФА : Може да собере повеќе алатки и цвеќиња.3. УДОБНА ТОРБА ЗА АЛАТ : чантата е лесна, преклоплива и лесна за носење.4. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : кога работите на фарма или градинарство, многу е погодно за употреба.5. РАЗНОВИДЕН : има 2 странични џебови за чување плевел, вилушки, лопата, машини за кастрење, ножици итн. за да ви помогнеме совршено да ги класифицирате градинарските алатки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Градина Алатка Багматеријал : Платно Боја : Зеленило : Прибл. 30 * 29см / 11.8 * 11.4 во тежина : Прибл. 342г / 12.1 озпакет листа : 1 * Торба За Градинарски Алат ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА : кога работите на фарма или градинарство, многу е погодно за употреба. ВОДООТПОРЕН ПЛАТНО : Еднократно И издржливо. ТОРБА СО КОФА : Може да собере повеќе алатки и цвеќиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата