.

.

Тигар Невестата Дуксер Унисе Х-Голема Сива Боја

Тигар Невестата Дуксер Унисе Х-Голема Сива Боја

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Врзете го јазолот со стил со овој дизајн на Невестата Тигар! Надградете ја вашата гардероба со овој уметнички дизајн, совршен за да им дадете до знаење на сите дека сте надвор од пазарот и на шетање! Тигар Невестата Дуксер Унисекс Х-Голем Сив тигар невестата свадба невестата. Ова Е XL сива машка или женска дуксерка (стандардно унисекс вклопување) продадена Од Tees And Tank You Отпечатена на Унисекс Дуксер од Руно Од Екипажот. Преголемо вклопување, работи големо. 8 мл, 50% Памук / 50% Полиестер Претходно Испреплетено Руно плете. Печатени ВО САД. Нашите еколошки отпечатоци од мастило на база на вода директно во влакната на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, жив изглед. (Без пукање или лупење како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте внатре и на нежен циклус во ладна вода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата