.

.

Беж и кафеави тонови луксузни фрлаат перница 16in 16in

Беж и кафеави тонови луксузни фрлаат перница 16in 16in

Оценки на купувачот:

DEN 327.68
Од стоката
Во магацинот

Ehance вашиот дом за дома со додавање на допир на елеганција со овој дизајнер и кафеав тонови луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер и рајон. *Бои : беж, кафеава *ткаенина Потекло : Кина. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 90% полиестер 10% рајон *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I беж и кафеави тонови луксузни фрлања перници 16in x 16in.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата