.

.

Универзум Галакси Доаѓање Календарски Денови Божиќ Доаѓање Календар Простор Планета Колекции Подарок Бо За Деца

Универзум Галакси Доаѓање Календарски Денови Божиќ Доаѓање Календар Простор Планета Колекции Подарок Бо За Деца

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме што го избравте Календарот За Доаѓање На Галаксијата ТАВОХИ Универзум Галакси 24 Дена Божиќен Календар За Доаѓање Вселенски Планети Кутија За Подароци За Деца од брендот ТАВОХИ.Нашиот Домашен Декор и производи За Играчки ќе го разубават вашиот живот, ќе се вклопат во секој стил на домашен декор, правејќи ги производите повредни е нашата цел, задоволството на клиентите е нашиот принцип на услуги.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Подолу Се Дадени Карактеристиките На Предметот : Божиќ доаѓа во календарот. Одбројувањето До Божиќ е возбудливо време за децата. Еден начин да ги зголемите очекувањата за одмор е да користите календар! Календарот За Божиќни Доаѓања има 24 различни универзумски планети. Децата можат да акумулираат среќа со добивање различни играчки секој ден. Акумулирајте малку по малку, а среќата ќе експлодира На Божиќ. Совршената едукативна играчка може да им овозможи на децата да научат да чекаат, откриваат и учат. Покрај забавните игри и практичните активности, децата ќе го прошират своето знаење преку среќна образовна енергија. Најдобар божиќен подарок, овој Божиќен календар што доаѓа Е добар избор за Божиќни подароци, едукативни цели, играчки за учење или награди. Вклучен пакет : 24 * Космичка планета.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата