.

.

Врвовите на тексас на долги ракави на Wrangler, со големина S-3XL

Врвовите на тексас на долги ракави на Wrangler, со големина S-3XL

Оценки на купувачот:

DEN 383.52
Од стоката
Во магацинот

Врвовите со тексас на долги ракави на Wrangler, со големина S-3xlno, е дестинација, едноставно не можете да тргнете наопаку со тексас. Оваа машка маичка со долг ракав од Вранглер® го комбинира класичниот изглед што го сакате со познатото чувство на еден стар фаворит. Се одликува со двојни џебови за размавта на градите и затворање со целосна должина за да додадете западна автентичност во вашиот изглед. Доволно е разноврсно да се носи на работа, околу куќата или надвор од градот. Можете лесно да го носите со карго панталони или да се удвоите на тексасот со фармерки од Вранглер. Две џебови со размавта. Затворање на копчето за прицврстување на копчињата. 100% памук. Стил # 10 MTD3 WMT.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата