.

.

Hotешки тркала за пожар на оган случај

Hotешки тркала за пожар на оган случај

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Овој случај комбинира складирање и забава, сите во едно! Чувајте ги вашите автомобили со топли тркала и скокајте ги автомобилите низ рингот на пожарот! Преклопете ги и задните и предните врати и закачете ги сопствените топли тркала патека до рампите. Потоа скокајте, скокајте, скокајте низ центарот на случајот, прстенот на оган! Држете до 40 автомобили и има рачка за преземање, за да можете да ги земете вашите автомобили и скокови, во движење. *Топли тркала автомобили и патеки не се вклучени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата