.

.

Плус Големина Матурски Фустани За Женски Комбинезон Во Еднобојна Боја Кратко Здолниште Секси Фустан Без Ракави Фустан Без Рамо Летни Фустани На Плажа на Клиренс

Плус Големина Матурски Фустани За Женски Комбинезон Во Еднобојна Боја Кратко Здолниште Секси Фустан Без Ракави Фустан Без Рамо

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

ЖКЦКНУК Плус Големина Матурски Фустани За Женски Комбинезон Во Еднобојна Боја Кратко Здолниште Секси Фустан Без Ракави Со Половината Без Рамо Летни Фустани На Плажа На Клиренс Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики На Производот : 1.Овие фустани за жени 2023 се изработени од висококвалитетни материјали,доволно издржливи за вашето секојдневно носење.2.Стилски и модерен изглед ве прави попривлечни во овој женски врвови облечен секојдневен.3.Тие се толку одлични за да изгледате секси и убаво во многу прилики,особено Роденденот, Состанокот, Танцовата Изведба, Забавата, Свадбата, за работа, Клупските, кои сме сигурни дека ќе ви се допаднат во овие секси фустани за жени.4.Овие макси фустани за жени 2023 можат да бидат одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, фустан, потпетици или станови, онака како што сакате. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut,Зимски Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовна Должина На Ракавот : Стил Без Ракави : Мода,Каузална Пригода : Забава,Секојдневно, Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Големина На Фустан : С-Големина. : Small-US : 6-UK : 10-EU : 36-Bust : 94cm/37.01"-Shoulder : 38cm/14.96"-Length : 135cm/53.15"-Size : M-Size. : Medium-US : 8-UK : 12-EU : 38-Bust : 98cm/38.58"-Shoulder : 39cm/15.35"-Length : 136cm/53.54"-Size : L-Size. : Large-US : 12-UK : 16-EU : 42-Bust : 102cm/40.16"-Shoulder : 40cm/15.75"-Length : 137cm/53.94"-Size : XL-Size. : X-Large-US : 16-UK : 20-EU : 46-Bust : 106cm/41.73"-Shoulder : 41cm/16.14"-Length : 138cm/54.33"-Size : XXL-Size. : XX-Large-US : 18-UK : 22-EU : 48-Bust : 110cm/43.31"-Shoulder : 42cm/16.54"-Length : 139cm/54.72"-Size : XXXL-Size. : 3 X-Large-US : 20-UK : 24-EU : 50-Bust : 114cm/44.88"-Shoulder : 43cm/16.93"-Length : 140cm/55.12"-. ЕЛЕГАНТЕН ЛЕТЕН МАКСИ ФУСТАН : Овој Макси Фустан Ја Задоволува Вашата Фантазија и Очекување На Летото. Со Повеќе Бои Што Ќе Ги Изберете, Можете Слободно Да Ја Изберете Најубавата Во која Изгледате Најдобро. ТРЕНДОВСКИ СТИЛ : Надвор Од Рамото Е Врв на Овој Макси Фустан. Може Да Ги Покаже Вашите Убави Раменици И Да Ве Натера Да Се Истакнете Во Толпата. Летниот Течен Фустан Без Ракави Изгледа Особено Кул И Тоа Е Првиот Избор За Летен Фустан. НЕПОВТОРЛИВИ СТИЛСКИ ЛЕЛЕАВИ ФУСТАНИ : Овој Фустан Може да Одговара Со Високи Потпетици, Сандали, Рамни Чевли, Апостолки Или Со Капа Со Обод за Грациозен Изглед. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Овој Сарафан Одговара за Плажа, Одмор, Одмор, Патување, Дневно, Запознавање, Шопинг, Забава, Свадба и Други Прилики Во Лето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата