.

.

Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print

Оценки на купувачот:

DEN 719.84
Од стоката
Во магацинот

Вечерното шеталиште, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Класичен и фигуративен дизајн со тема за реализам за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата