.

.

Заштитена марка ликовна уметност Снег карирана 2 Канвас уметност од ennенифер Нилсон

Заштитена марка ликовна уметност Снег карирана 2 Канвас уметност од ennенифер Нилсон

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Снег карирана 2“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата