.

.

Нов Барон 435-Пролет Предвремени Вртливата Ремен Око Целокупната Никел Обложени Умре Фрлија Цинк, Секој

Нов Барон 435-Пролет Предвремени Вртливата Ремен Око Целокупната Никел Обложени Умре Фрлија Цинк, Секој

Оценки на купувачот:

DEN 238.40
Од стоката
Во магацинот

Вртлив Пружински Прилеп, Капацитет На Тежина од 30 килограми, Големина На Отворање на Прицврстување : 3/16 инчи, Челик, Никел, 2-1/2 Во Л Димензии Нов Барон 435-5/8 Пролетно Прилепување 5/8 Инчен Вртлив Ремен Око 2-1/2 Инчи Севкупно Никелирано Леано Цинк, секој.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата