.

.

Време на породилно и легање за јога

Време на породилно и легање за јога

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали работите надвор, или се релаксирате дома за време на викендот, ова време и породилно јога панталони ќе обезбедат совршена мешавина на удобност и поддршка за вашиот растечки удар. Поставата на половината може да се склопи или да се носи над стомакот за дополнителна поддршка. Тенок се вклопува низ колковите и бутовите, со нога за подигање. Панталони за јога за време и време на породилно, достапни во големини S-2 XL. Полето од половината може да се склопи или да се носи над стомакот за дополнителна поддршка. Нога за подигање. Истегнете плетена ткаенина. Тенок се вклопува низ колковите и бутовите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата