.

.

Трговска марка ликовна уметност Тускана двор платно уметност од Рио

Трговска марка ликовна уметност Тускана двор платно уметност од Рио

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност Тоскани Двон Пејт Арт од Рио : Уметник : Рио. Тема : пејзажи. Стил : импресионизам. Подготвено-за-зачудувачки. Висок квалитет. Wallидната уметност на платно се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар. Достапно во големини : 14 "x 19", 18 "x 24", 24 "x 32" и 35 "x 47".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата