.

.

Единствени поволни цени v јуниор v вратот на вратот ја разоткрие блузата со цветни шифони од шифон

Единствени поволни цени v јуниор v вратот на вратот ја разоткрие блузата со цветни шифони од шифон

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Направено од лесна ткаенина, печатениот стил има декор за само-вратоврска на деколтето и разгалената облога. Има лабава вклопување што паѓа на колкот за да можете лесно да го ставите во здолништа или фармерки. Основната V-врат, силуета со лабава фитла ќе ви направи тенок изглед, два слоја на дизајн што нема да биде премногу преглед. Лесно е да го стилизирате овој разноврсен изглед за секоја пригода, лесно можете да го облечете ова со фармерки или здолништа. Повод : Дневно, канцеларија, патување, забава, датум, работа, училиште, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи XS. (Висина : 5'10 ", Градите : 31 1/2 инчи, половината : 23 3/5 инчи, должина на рамото : 15 3/4 инчи, тежина : 110 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина -Најдобро Половината на половината Вкупна должина 35 7/8 35 25-ти 37 3/4 37 - 25 3/8m - 39 3/4 - - 39 - 25 3/4 L - - 42 7/8 42 1/8 - 26 1/8xl 46 1/8 45 1/4 - 26 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени v v вратот на вратот на вратот на вратот го разоткрие Цветна шифонска блуза 100% полиестер. Увезена. Ditsy Floral. V вратот. Краток ракав на Raglan. Trim Ruffle.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата