.

.

Примарно злато Карат жолто злато молење раце приврзок со ланец на кабелски јаже

Примарно злато Карат жолто злато молење раце приврзок со ланец на кабелски јаже

Оценки на купувачот:

DEN 1824.00
Од стоката
Во магацинот

Овој ѓердан со приврзоци за молитви ги опишува loveубовта и посветеноста во Исус, направена од 14 карат жолто злато. Овој приврзок за текстура на текстура од 17x13mm може да се пофали со висока полирана завршница за блескав сјај. Се поврзува со ланецот со јаже со јаже од 18 инчи со затворање на пролетниот прстен. : 14 Каратметална боја : Yellowелејтрант со димензии на кауција : 17мм х 13ммхаин Димензии : 18-инчен x 0,5ммслидолиден заден дел од задниот дел пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Потекло : Соединетите Држави 14 Карат жолто злато, полиран, пролетен прстен, цврст, кастиран, 18-инчен кабелски јаже ланец, рамен грб.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата