.

.

Худи со пукал пукал во Рејбок, до големина 3XL

Худи со пукал пукал во Рејбок, до големина 3XL

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Оваа машка качулка за мажи Reebok е одлична за затоплување за еден ден на обука и доволно удобно за еден ден на ладење. Оваа качулка има голем преден џеб на Каргару, и висока јака за дополнителна топлина. Kangеб на кенгур. Копчиња за џемпери. Лого на Делта Делта.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата