.

.

Налепници За Налепници За Налепници На Нашиот Бог Премиум Затворен Простор За Пристап На Лаптоп Телефон

Налепници За Налепници За Налепници На Нашиот Бог Премиум Затворен Простор За Пристап На Лаптоп Телефон

Оценки на купувачот:

DEN 143.04
Од стоката
Во магацинот

ЗАБЕЛЕШКА ЗА ИСПОРАКА : Сите налепници се испраќаат во висококвалитетни крути поштари за да се заштитат налепниците, големите налепници што треба да се испраќаат во поштенски цевки или парцели. Декал нема да биде преклопен.- Сите налепници се направени од винил со високи перформанси од 3 мил надворешен степен - сите налепници вклучуваат лента за пренос со висок степен за лесно нанесување - Нанесете на ѕидови, мебел, возила, прозорци, чаши, лаптопи и др.- Овие налепници лесно се отстрануваат, но не се препорачуваат повторно да се користат.- Овој тип на винил ќе одговара на малку нерамни/нежно закривени површини, но не се наменети за многу тапи или груби површини(т.е. ретровизори за автомобили, ѕидни агли)Како Да Аплицирате (упатствата исто така дадени во вашата нарачка) : 1. Излупете ја чистата хартија за пренос. Дизајнот треба да излезе со него.2. Внимателно поставете ја налепницата каде што сакате на вашиот објект. Не користете на ткаенина, хартија или валкани предмети.3. Тријте ги прстите / или користете кредитна картичка преку налепницата неколку пати пред да ја излупите хартијата за пренос.4. Многу бавно и нежно излупете ја хартијата за пренос. За внатрешна употреба (не водоотпорен) 4.8 "х 4.8". МАТЕРИЈАЛ : Винил Со Врвен квалитет. Налепниците се добри и за двете : надворешни и за внатрешни апликации и ќе траат од 3 до 5 години. Нема јасна подлога или позадина, само уметнички дела. Водоотпорен винил квалитет кој се однесува на сите чисти суви површински гребнатини, дожд и сонце. ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ВАШИТЕ НАЛЕПНИЦИ : Испратете ни ги вашите слики или фотографии и ние ќе ги претвориме во вашите производи!. НАШИОТ ДИЗАЈН : Секој од нив е дизајниран и продаден во ограничени количини. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата