.

.

Пријатно Фрлање Навлака За Перница Cover Тиква И Портокал Декоративна Квадратна Навлака За Перница За Фрлање За Спална Соба Дневна Соба Кауч И Кревет

Пријатно Фрлање Навлака За Перница Cover Тиква И Портокал Декоративна Квадратна Навлака За Перница За Фрлање За Спална Соба

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : 18 х 18 Инчи. Пакет : 1 х Перница Случај.(Вметнете Не Се Вклучени)Изработени од висококвалитетен материјал за мешавина од полиестер и памук, светла боја, мека совршена за домашен декор, дневна соба, спална соба, софа, кауч, канцеларија, стол, двор, автомобил и така натаму Совети за затоплување : Рачно перење Или Миење Во машина во ладна вода, само нежен циклус. Не пеглајте и ќе изгледа сосема ново Пријатно Фрлање Навлака За Перница Cover Тиква И Портокал Декоративна Квадратна Навлака За Перница За Фрлање За Спална Соба Дневна Соба Кауч И Кревет 18 Х 18 Инчи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата