.

.

Витрин Кабинетот Сонома Даб 47.2 x12 x27. 6 Иверица Дома Мебел

Витрин Кабинетот Сонома Даб 47.2 x12 x27. 6 Иверица Дома Мебел

Оценки на купувачот:

DEN 1806.40
Од стоката
Во магацинот

Овој трендовски витрински кабинет, со својата практична корисност, треба да биде идеален додаток во вашата соба. Овој кабинет за складирање, изработен од премиум иверица, е издржлив и стабилен. Таблата има 2 прегради и 2 врати, обезбедувајќи доволно простор за складирање книги, мултимедијални апарати и други предмети, правејќи ја вашата соба уредна и чиста. Цврстата маса е идеална и за прикажување украсни предмети, рамки за фотографии и растенија во саксии. Дополнително, овој ормар лесно се чисти со влажна крпа.Боја : Сонома даб материјал : Иверица, стаклодимензии : 47.2" x 12" x 27.6" (W x d x h)Потребно Е Собрание : Yes WARNING : со цел да се спречи превртување, овој производ мора да се користи со обезбеден уред за прицврстување на ѕидот ве молиме запомнете : Завртките(s) и приклучоците(s) за внатрешноста на ѕидот не се вклучени. Побарајте и користете завртки(и) и приклучоци(и) погодни за вашите ѕидови. Ако сте несигурни, побарајте стручен совет. Внимателно прочитајте и следете го секој чекор од упатството.Калифорнија Предлог 65 предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи прашина од дрво, за која Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov.Legal Документи : Повеќе детали за спречување на превртување на вашиот мебел може да најдете овде Витрин Кабинет Сонома Даб 47.2 " х12 "х27. 6" Мебел За Домови Од Иверица.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата