.

.

Паметен и Секси Женски Секојдневен Градник За Маици, Стил-СА876

Паметен и Секси Женски Секојдневен Градник За Маици, Стил-СА876

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Го усовршивме невидливиот градник за маици, но не можете а да не покажете колку сте самоуверени и удобни. Секојдневниот Градник За Маици е чиста и едноставна силуета која изгледа одлично под секоја облека. Добијте ја мазноста и поддршката што ја баравте со изградени страни и балет во форма на буквата у назад. Удобноста е клучна, поради што вклучивме карактеристики како кадифен под жица, прилагодливо затворање на перницата и вградена еластика. Меката ткаенина што се протега обезбедува флексибилно вклопување за одлична форма на природен изглед. не само што овој стил е класичен, туку и неговиот кабриолет благодарение на прилагодливите предни ремени што ви овозможуваат да ги носите класично или во вкрстен грб. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметен и Секси Женски Секојдневен Градник За Маици, СТИЛ СА876 88% полиестер, 12% спандекс . Лесно наредени чаши. Филц/кадифен под жица. Мека, растеглива ткаенина. Дополнителна странична покриеност. Измазнување 2 слојни крилја. Балет во форма на буквата у назад. Кадифен, предни прилагодливи ремени. Ремените можат да се носат класични или крос-назад. Мал центар пред скапоцен камен детали. Златен хардвер. Прилагодливо затворање на куката и окото назад. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Линија сува. Не пеглајте.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата