.

.

Костим За Потење За Жени Постави Попуст Писмо Печатење Долг Ракав Лабава Качулка Секојдневен Костум Џогирање Костум, Црна

Костим За Потење За Жени Постави Попуст Писмо Печатење Долг Ракав Лабава Качулка Секојдневен Костум Џогирање Костум, Црна

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Ироинид Дуксер За Жени 2 Парчиња Постави Попуст Писмо Печатење Долг Ракав Лабава Качулка Секојдневен Костум Џогирање Костум, Црни Карактеристики : Сет од 5 - - - долги ракави,Палто, панталони, шорцеви и спортски градник. Совршен за различни времиња, без разлика дали е наутро или навечер, летни оридеални спортови за сите видови спортови, трчање, гимнастика, јога, без разлика дали е На отворено или во теретана информации За Производот : Сезона : Пол : Женска Прилика : Секојдневен Стил : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Долги ракави+1 ПАРЧИЊА Панталони ИРОИНИД Дуксер за жените 2 парчиња постави попуст писмо печатење долг ракав лабава качулка секојдневен костум џогирање костум,црна. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 67см/26.38" Половината : 60см/23.62" Колк : 97см/38.19" Врвови Должина : 55см/21.65" Должина На Панталони : 97см/38.19"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" РАКАВ : 68.5 см/26.97" половината : 64см/25.20" колк : 102см/40.16" врвови должина : 56см/22.05" должина на панталони : 98см/38.58"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 110см/43.31" РАКАВ : 70см/27.56" ПОЛОВИНАТА : 68СМ/26.77" колк : 107см/42.13" Врвови должина : 57см/22.44" должина на панталони : 99см/38.98"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 115см/45.28" ракав : 71.5 См/28.15" ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.35" колк : 112см/44.09" врвови Должина : 58см/22.83" Должина На Панталони : 100см/39.37"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120см/47.24" ракав : 73см/28.74" половината : 76см/29.92" КОЛК : 117см/46.06" врвови должина : 59см/23.23" должина на панталони : 101см/39.76". салон поставува за жени. костими за жени поставени 2 парче. женски летни тимови. појавување сетови. жените две парчиња поставува лето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата