.

.

Пенливи Блинг Металик Сребро Цвет Во Облик На Ѕиден Часовник За Дневна Соба Канцеларија

Пенливи Блинг Металик Сребро Цвет Во Облик На Ѕиден Часовник За Дневна Соба Канцеларија

Оценки на купувачот:

DEN 318.24
Од стоката
Во магацинот

Пенливи Блинг Металик Сребро Цвет Во Облик На Ѕиден Часовник За Дневна Соба Канцеларија(Круг Цвет). . Ѕиден Часовник, Пенлив Ѕиден Часовник, Ѕиден Часовник со Блинг Дијамант, Декоративен Часовник, Ѕиден Часовник За Канцеларија Во Дневната Соба, Метален Ѕиден Часовник. . Спецификација : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал за бирање : Алуминиум. Димензија на производот : прибл.33*33*4см / 13*13*1.6 во. Тежина : 700гр. Боја : Како Што Покажува Во Слики. Напојување : 1*Batt Батерија (не е вклучена). Пакет Листа : . 1* Ѕиден Часовник. Известување : . Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Потребна е 1* batt батерија (не е вклучена) за да го активирате овој часовник. Голем ѕиден часовник со големи arпски броеви, лесен за читање. Прекрасен избор да биде декоративен за дневна соба, кујна или трпезарија. Исклучителна изработка, отпорна на избледување и без деформација. Совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Изработени од премиум материјали, издржливи и сигурни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата