.

.

4 Зелена Мат Светка Вежба Украс 6 Торба

4 Зелена Мат Светка Вежба Украс 6 Торба

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Викерман 4 " Зелена Мат Sequin Вител Дупчат Жичен 6/Торба. Додадете малку сјај во вашите проекти за украсување празници со овој мат украс украсен со светки. Овој украс има дупчено капаче со жица со јамка за да се осигура дека украсувањето е ветре. Направено со пластика отпорна на кршење за да се намали веројатноста за кршење кога ќе падне. Вклучува 6 парчиња по пакување. 4 " Зелена Мат Светка Вежба Украс 6/Торба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата