.

.

Убава Сенка За Очи Во Боја - Аметист Од Елизабет Arен за Жени - 0. Оз Сенка За Очи

Убава Сенка За Очи Во Боја - Аметист Од Елизабет Arен за Жени - 0. Оз Сенка За Очи

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Најконзистентните барања што ги слушнавме од жените кои бараат нови сенки за очи беа боите да бидат долготрајни, без набори и измазнување. Оваа долготрајна боја со долгорочни придобивки за нега на кожата. Оваа долготрајна боја со долгорочни придобивки за нега на кожата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата